UPS Türkiye Ürün Gelmedi...

Emine Sert D. |

03.07. 2016 tarihinde verilen siparişlerim elime ulaşmadı. Antalya -Serik ve Manavgat şubelerini aradım defalarca fakat ulaşamadım. Kargonun Serik'ten taşındığını öğrendim. Bu konuda da hiç bilgi verilmedi. Mağduriyetimin bugün acilen giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Şube Erişim Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Sert D.
  14 Temmuz
  15:45

  UPS Türkiye aracılığıyla e bebek ve babymallden ürün aldım, fakat ürünüm 11 gündür gelmedi. Kargo Antalya Serik'ten Antalya Manavgat'a taşınmış, bu bilgiyi de kendi imkanlarımla öğrendim. Dört gündür Serik ve Manavgat subelerini aramama rağmen kimse telefona bakmıyor. En son bugün UPS genel merkez beni arayıp uzak bölgeye sevkiyatının olmadığını ve Manavgat'tan şahsen almam gerektiğini ya da orada bir tanıdığa teslim edebileceklerini veya orta noktada buluşup ürünü vereceklerini söylediler. Bu alternatifler ne kadar mantıklı acaba! Madem uzak bölgeye sevkiyatınız yok, neden bunu bildirmiyorsunuz? Ürünümün verdiğim adrese ivedilikle. Ulaşmasını talep ediyorum!

 • 13 Temmuz
  11:15

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye