UPS Türkiye Teslim Edilmeyen Paket.

Av.serkan A. |

3 gündür defalarca aramama paketin acil olduğunu söylememe rağmen müşteri hizmetlerinde, ezbere aynı şeyleri söyleyen ve yarın teslim olur diye açıklama yapan müşteri temsilcileriniz, sayesinde iki gündür boş yere bekliyorum.

Bu kadar büyük ve kurumsal bir firmada bu sorunları yaşayacağımı hiç düşünmezdim. Demek ki Türkiye ayağında ciddi bir kontrol mekanizması yok insanları acil olduğu söylenmesine rağmen bu kadar mağdur etmeye hiç kimsenin hakkı yok. Acaba paketimin teslim edilmesi için birilerine yalvarmam mı gerekiyor? Onuda anlamış değilim. Sonuç olarak teslimat hızınız ve müşteri duyarlılığınız maalesef skandal boyutunda.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Av.serkan A.
  23 Ekim
  22:20

  Aynı basma kalıp cevapları vereceğinize çözüm üretseniz keşke tam 7 gündür kargomu kaybettiğiniz yetmezmiş gibi bir telefon açıp bilgi bile vermiyorsunuz bu nasıl bir anlayıştır anlamak mümkün değil hayatımda böyle bir olay skandal görmedim.

 • 22 Ekim
  16:30

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup,görüşmeler devam etmektedir.Tekrar irtibata geçilecektir

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye

 • 22 Ekim
  16:10

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır.Tekrar irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye