21 Ekim 2014

UPS Türkiye Teslim Edilmeyen Paket.

3 gündür defalarca aramama paketin acil olduğunu söylememe rağmen müşteri hizmetlerinde, ezbere aynı şeyleri söyleyen ve yarın teslim olur diye açıklama yapan müşteri temsilcileriniz, sayesinde iki gündür boş yere bekliyorum.

Bu kadar büyük ve kurumsal bir firmada bu sorunları yaşayacağımı hiç düşünmezdim. Demek ki Türkiye ayağında ciddi bir kontrol mekanizması yok insanları acil olduğu söylenmesine rağmen bu kadar mağdur etmeye hiç kimsenin hakkı yok. Acaba paketimin teslim edilmesi için birilerine yalvarmam mı gerekiyor? Onuda anlamış değilim. Sonuç olarak teslimat hızınız ve müşteri duyarlılığınız maalesef skandal boyutunda.

Av.serkan 181 Okunma

Cevaplar

  • Av.serkan23 Ekim 2014

    Aynı basma kalıp cevapları vereceğinize çözüm üretseniz keşke tam 7 gündür kargomu kaybettiğiniz yetmezmiş gibi bir telefon açıp bilgi bile vermiyorsunuz bu nasıl bir anlayıştır anlamak mümkün değil hayatımda böyle bir olay skandal görmedim.

  • UPS Türkiye Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup,görüşmeler devam etmektedir.Tekrar irtibata geçilecektir Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz Saygılarımızla, UPS Türkiye

  • UPS Türkiye Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır.Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön