17 Ekim 2016

UPS Türkiye Teslim Edilmeyen Kargo Teslim Edildi Yazıyor!

12/10/2016'da UPS Türkiye ile kargolanan ürün hala teslim edilmedi; ancak sitede ürünün bana teslim edildiği yazıyor! Bu durumda sadece iki olasılık var: ya UPS Türkiye imzamı taklit ederek yalan bilgi veriyor ya da ürün başkasına teslim edildi ve UPS çalışanları teslim alan kişinin bilgilerini doğrulamadan benim tarafımdan teslim alındığını belirtti.

Kargo firması - şubesi:UPS-UPS

kargo takip numarası:1za7****

gönderim tarihi:2016.10.12 15:39:00

durum hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.

Cansu 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Cansu23 Ekim 2016

    sonuçta Gittigidiyor.com ve Teknosa'nin ilgilenmesi sayesinde UPS'in bir turlu bana ulastiramadigi telefonun parası kartıma iade edildi. Maalesef ki urun kampanyaliydi ve 5% indirimli olarak alacakim; ancak UPS'in telefonu kaybedip üstüne sitede benim tarafimdan teslim alindigini belirtmesi yüzünden Günler boyunca bu şikayet için ugrastim ve kampanyali urun elime ulasamadi. Hem zaman, hem de enerji kaybi. Ek olarak, UPS tarafından herhangi bir şekilde sorunun nedenini aciklayan bir özür telefonu/mail almadim. Bir sonraki adimim UPS'in Global sirketine durumu anlatmak olacak.

  • Cansu17 Ekim 2016

    Durum ile ilgili hala bir bildirim almadim ve UPS'in sitesinde urunun yalan olarak bana ulastigi belirtildigi için Gittigidiyor.com tarafından ödediğim urunun parası kredi kartimda bloke edilmiş gözüküyor. UPS, urunu kime nasıl teslim ettiginizi bilmiyorum; ama bu urunun parasını bana ödemek zorundasiniz!

  • UPS Türkiye Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön