13 Ekim 2016

UPS Türkiye Şubeye Gelen Kargom Bekletiliyor Ve Bana 5 Gün Sonra Gönderileceği Söyleniyor.

13 Ekim'de ellerine geçen kargomu Hatay'dan merkezden üniversiteye 18 ekim'de ancak iletebileceklerini söylüyorlar. Benim telefonla aramama rağmen sabah ilgili servise vermiyorlar. Gelip kendimin alabileceğini söylüyorlar. Bana gönderdikleri mesajda ise kargonun 13 ekim'de saat 17 'ye kadar elime ulaşacağını belirtiyorlar, fakat Antakya'da ki şube çalışanları nedeniyle aynı şehirdeki kargomu bana 5 gün sonra getirecekler. Gelin siz alın diyorlar. Arkadaş kendi kargomu işimi gücümü bırakıp ben alacaksam siz neden kargoculuk yapıyorsunuz?

Muhammet 188 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet'in Teşekkür Mesajı14 Ekim 2016

    UPS kargonun Antakya şubesi için yapmış olduğum şikayet üzerine yaklaşık 1 saat içinde şikayetime geri dönüş yapılmış olması beni oldukça memnun etti ayrıca görüştüğüm Gülçin hanımın ilgili ve saygılı tutumu sayesinde çözüme ulaşmamızdan ötürü kendisine de teşekkür ederim.

  • UPS Türkiye Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön