06 Mayıs 2013

UPS Türkiye Paketim Gelmedi!

04. 05. 2013 sabahtan beri evde beklediğim kargom eve hiç uğranmadan şubeye geri götürdüler. aynı zamanda müşteri hizmetleri beni arayıp akşam saat 18. 00 kadar dağıtım yaptıklarını söyledi kısacası insanı yanıltıyorlar. Bu konuda herkesin bilinçlenmesini istiyorum. Uluslar arası olarak bilinen UPS kargo aslında insanları yanıltıyor. Kargo için sabahtan beri evde bekliyorum ama hepsi boşaymış çünkü akşam 17. 00 de telefon ettiğimde müşteri hizmetlerine bugün dağıtımımız bitti yardımcı olamayacağım dendi.

Kendimi yanıltılmış hissediyorum tatil günümü de UPS Kargo yüzünden evde geçirdim kısacası beni mağdur ettiler (u1V1549000446C2) kargo numaram yazıldığı gibidir.

Evren 49 Okunma

Cevaplar

  • Evren 09 Mayıs 2013

    tebrik ediyorum siparişi tel. ile arayarak getirmeyin dediğim halde getirmişiniz çinde 2 adet bardağım olan paketim paramparça olmuş ups kargodan resmen nefret ettim tarıfıma ulaşamazlar tabiki çünkü kimse gelmedi.

  • UPS Türkiye Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır. Mail olarak yönlendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

  • UPS Türkiye Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön