31 Ekim 2014

UPS Türkiye Paket Kaybı Ve Uğradığımız Zarar!

UPS Türkiye 22.7.14'te Aziz Bebe Küçükçekmece fabrikasından yaptığımız kurumsal paketimiz kaybedip, müşterimizin siparişinin iptaline (1141 tl) ve üzerine 480 TL Ceza yememize neden oldu ve Aziz Bebe Küçükçekmece'den yapılmış gönderi Osmanbey İdil Baby deposundan çıktı.

"1zv3686x6800076243" takip koduyla teslimatın 26.7.14'de Kurtköy'de yapıldığı gözüküyordu. Paket 5 hafta sonra 27.8'da bambaşka rakip firma adresinde bulundu. Müşteri temsilcimiz "Nalan M**** T." ceza tutarının yaptığımız toplu gönderilerden düşeceğini hesabımızı kapatmamızı iletmesine rağmen faturalarımızdan indirim talebimizi kabul etmedi. Bu yaklaşımından şikayetçiyim! Çözüm bulunmadığı taktirde konuyu Global UPS'e ileteceğim...

Seda 211 Okunma

Cevaplar

 • Seda 06 Kasım 2014

  Şikayetimde hala geçerlidir. Ek olarak UPS bizi icraya vereceğine dair mail atmıştır. Pes diyorum.

 • Seda 06 Kasım 2014

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. hem haksızlar üstüne üstlük icraya vereceklerine dair mail ile bilgilendirme yaptılar. Gloal UPS e de bu tutumu yazacağım.

 • Seda 06 Kasım 2014

  UPS çözümü bulmak için değil kendilerinin haklılığını ispatlar nitelikte yaklaşım sergiliyor. Tüm kurumsal işletmelere tavsiyem UPS si seçerken defalarca düşünmenizdir. Daha önce züccaciye işi yaparken tüm ürünlerimiz kırık çıkıyordu ve kendi taşıma yapılarının züccaciye uygun olmadığını iletmişlerdi. Tavsiyem tüm ürünlerinizi güvenli ve sorunsuz taşıyacak trde 1 nolu taşıma firması ile anlaşmanızdır.

 • UPS Türkiye Temsilcisi31 Ekim 2014

  Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden; müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Görüşmeler devam edecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön