15 Ekim 2016

UPS Türkiye Laptopumu Kaybetti.

Asus teknik servisine göndermek için Asus ile anlaşması olduğundan UPS Türkiye 'yi kullanmaya mecbur kaldım. Ve beni pişman ettiler. Sıfır aldığım ve arızalı çıktığı için kullanamadan geri gönderdiğim laptopumu kaybettiler. 28 Eylül 2016'da ürünü UPS'e verdim, 30 Eylül'den sonra bir hareketsizlik var diyorlar ve müşteri hizmetleri, 3 gün sonra yine arayın hâlâ bulamamışsak tazmin işlemlerini başlatırsınız dedi. İnsan bir özür diler. Ürün kaybetmek sizin için artık sıradan bir durum olsa da biz her zaman sıfır aldığımız değerli bir teknolojik ürünü kaybetmiyoruz. Laptopu kardeşimin tezini yazarken kullanması için aldım ve maalesef şu an tezi başladı ve UPS hâlâ ürünü Asus'a teslim edemedi.

Harun 181 Okunma

Cevaplar

 • Harun'un Teşekkür Mesajı28 Kasım 2016

  Problemim biraz geç te olsa çözüldü. Tazmin miktarım eksiksiz hesabıma yatırıldı. İlgilenen yetkililere teşekkür ederim

 • Harun14 Kasım 2016

  15 iş günü doldu ve sıfır laptop ımı "kaybeden" UPS Türkiye tazmin dilekçemi ve 1600 küsür liralık laptop faturamı gördü ve ödeyecekleri tazmin tutarının 130 TL olduğunu dalga geçer gibi söylediler. Ben hakkımı sonuna kadar arayacağım. Tüketici haklarına başvuracağım. Ayrıca olayı Ekşi Sözlük'e taşıyıp firmanın bu skandalının ve yaşadığım mağduriyetin daha çok insana duyurulmasını sağlayacağım.

 • Harun23 Ekim 2016

  Buraya şikayetimi yazdıktan hemen sonra UPS Türkiye şikâyet biriminden Esra Hanım beni aradı. Hatta ilk aramaya cevap veremedim. İkinci kez yine aradı. Ürünümün kaybolduğunu ve Tazmin Işlemlerini baslatabilmem için gereken belgeleri mail adresime iletti. Ardından gereken belgeleri kendilerine ilettim ve 15 iş günü içerisinde işlemin sonuçlanacağını bildirdiler. şu an 15 günün dolmasını bekliyorum. Sonucu buraya yazarım. Bu arada benimle ilgilenen Esra Hanım a da teşekkür ederim.

 • UPS Türkiye Temsilcisi15 Ekim 2016

  Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön