08 Aralık 2015

UPS Türkiye Kuryesi Yanlış Bilgi Veriyor.

Son 10 senedir aynı adreste bulunan iş yerimize daha geçen hafta teslimat yapılmış olmasına rağmen 1z1e88v36840088531 takip No.lu gönderiyi kurye güya 2-3 defa iş yerimize getirmiş ve bulamamış.

Ofisimiz hafta içi her gün saat 8.30- 17.30 arası iş yerinde daima personeli olan bir ofistir. Kuryenin bu iş yerine gelip de kimseyi bulamaması bahsettiği tarihlerde (Cumartesi hariç) mümkün değildir.

Eğer gelindiyse bilgi notu neden bırakılmamıştır? Geldiğini ispat için ofis karşısındaki apartmanın adını yazmış, bu arkadaş iş yerinin sokağından gelip geçmeyi teslimat için uğramak sayıyorsa diyeceğimiz bir şey yok. Ancak neredeyse 1 haftadır teslim etmediği fatura bizi mağdur etmiştir.

Murat 83 Okunma

Cevaplar

 • Murat 08 Aralık 2015

  Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, şikayet Var üzerinden şikayetleri takip edip hızla dönüş yapan Arzu hanım UPS kargo TÜRKİYE'nin en önemli kazancıdır. Problemler kendisine ulaşıncaya kadar bir sürü prosedür ve sıkıntılı yönlendirmelerle uğraşırken, arzu hanım sürece dahil olunca problem hızla çözüme kavuşuyor. Elbette bunda kendisine bu yetkileri verenlerin de payı çok önemli. Teşekkürler.

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı08 Aralık 2015

  Samimi ve pratik şekilde probleme çözüm bulan sayın Arzu hanıma ve nezdinde UPS kargo yetkili ve şube görevlilerine teşekkür ederim.

 • UPS Türkiye Temsilcisi08 Aralık 2015

  Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz Saygılarımızla, UPS Türkiye

 • UPS Türkiye Temsilcisi08 Aralık 2015

  Sayın Yetkili, Sitedeki bildirime istinaden müşterimiz aranmış olup, ulaşılamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön