02 Mayıs 2013

UPS Türkiye Kargomuzu Kaybettiler ve İlgilenmediler!

Kurumsal bir şirketiz, İst. İstanbula UPS kargo ile 25 nisan pers. günü kargo bize gelmesi için yola çıktı. Kargomuz 2 gün sonucunda hala tarafımıza ulaşmadığında müşteri hizmetleriyle görüştük, Tirda problem çıktığı söylendi, 2 gün sonra tekrar aradığımızda kargomuzun kayıp olduğu bilgisini aldık. Çözümünü sorduğumuzda; "araştırılıyor daha sonra arayıp öğrenebilirsiniz" dendi. Oysaki mağdur taraf benim, onlar bilgilendirme yapması gerekirken biz arayıp öğrenecekmişiz.

Yetmezmiş gibi müşteri hizmetleri tarafından kaba bir üslup ile karşılaştık. Twitter üzerinden defalarca yazdım, 30 nisanda biri arayıp kargonuz bulundu, size döneceğiz dedi. yine dönmedi. Bugün 2 mayıs kargom hala ulaşmadı!

İpek 211 Okunma

Cevaplar

  • İpek05 Mayıs 2013

    www.sikayetvar.com' a yazdıktan sonra sorunumu çözebildiler, yoksa Ups müşteri hizmetleri çözemeyecek ve konu hala sürüncemede kalacaktı. Onlarca müşteri temsilcisiyle konuştum, aktarmadıkları için problemi defalarca baştan anlattım. 1 haftada kargom ancak gelebildi. Üstelik bu kadar probleme rağmen 7 tl ücretlerini kestiler, 1 hafta sonra gelen kargo o saatten sonra işime yaramadığı halde.. En azından bunu telafi edebilmek için o ücret kesilmeyebilirdi. Bir daha ups ASLA!

  • UPS Türkiye Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygıalrımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön