08 Nisan 2016

UPS Türkiye Kargomuz Kaybetmiş.

Kasım ayında sultanahmet bölgesinde bulunan bir otelden şirketimize (istanbul'da) gelmesi gereken geri dönüşümlü bir paket UPS tarafından alınmış.
UPS paketi teslim alırken, geri dönüşümlü olduğu için, herhangi bir evrak bırakmamışlar, otel elemanlara göre. 1 hafta paket alındıktan sonra ofisimize ulaşmadığı için UPS destek hattı aramıştık. Otelden gelen herhangi bir paket bulunamamış. UPS'de çalışan, şirketimizle ilgilenen kişiyle görüşüp, paket teslim alındığını teyit etmiş. O zamandan beri kayıp işlem başlattık ve istenilen tüm evraklar gönderdik. En son, ocak 27'inde son evrak gönderdik ve o zamandan beri işlem ile alakalı hiç cevap vermiyorlar.

Nelson 150 Okunma

Cevaplar

  • Nelson'un Teşekkür Mesajı12 Nisan 2016

    Sonunda olumlu bir sonuç aldık. UPS Şikayet Departmanına verdiği etkili destek için teşekkür etmek istiyoruz.

  • Nelson08 Nisan 2016

    Paketimizle alakalı henüz bir sonuç almadık. İşlem uzun zaman sürer söylendi. Fakat, şikayet Departmanından görüştüğümüz kişi çok hızlı bir şekilde ilgilendi, diğer departmanlarla hemen irtibata geçmiş ve mümkün olduğu kadar yardımcı olmaya çalışmış. Ondan çok memnumuz. Diğer ilgilenen departman da hemen bizimle irtibata geçti ve 1 gün içerisinde haber verileceğini söylediler.

  • UPS Türkiye Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön