08 Nisan 2013

UPS Türkiye Kargomu Tanımadığım Kişiye Teslim Etmişler!

UV3398W002022A4 numaralı kargo internetten aldığım kıymetli bir ürüne aitti. Hadımköy şubesi telefon numaramı sisteme yazmadan kargoyu almış,Öveçler şubesi de 2. gelişlerinde de evde olmamam nedeniyle kendisini kapıcı diye tanıtan birine kargomu teslim etmiş.Bu konuda bana bilgilendirme yapılmadığı gibi telefon ile çağrı merkezini aradığımda bunun müşteri memnuniyeti için yapıldığına dair bir açıklama yapıldı.

Kargomu teslim eden **bey ise yapılan için özür dilemek yerine, kargomu teslim ettikleri yerden alacaklarını, pazar gününe kadar şubeden almamam durumunda geri göndereceklerini tehdit yolu ile söyledi.P.tesi alayım veya benim ismini verdiğim kişi alsın taleplerim kabul görmedi.

Elif 142 Okunma

Cevaplar

  • UPS Türkiye Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

  • Elif09 Nisan 2013

    Sistemdeki telefonum doğru. Cevapsız arama da görmedim. Konu ile ilgili sizin tarafınızdan herhangi bir çözüm beklemiyorum zaten. İşlerinizi daha sistematik ve güvenli yapmanızı, çalışanların (müşteri hizmetlerinden teslimat personeline kadar) tavırlarını değiştirmeleri konusunda uyarılmasını tavsiye ederim. UPS kargoyu farklı sanırdım, meğer en amatör kargo şirketiymiş.

  • UPS Türkiye Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön