Enver K. Teşekkür Mesajı

Merhabalar,

Bir mail adresi iletebilirseniz referans kodunu iletmek isterim

Hızlı cevap için teşekkürler

UPS Türkiye Kargo Teslim Süresi!

Enver K. |

Evim. net firmasından aldığım ve zaten çok uzun süre kargo aşamasına gelemeyen ürün bu sefer de UPS firmasında takıldı. . 11. 10. 2013 de giriş yapıldığı halde Kocaeli Hub'dan İstanbul'a teslim edilmedi. Bayram öncesi 14. 10. 2013 de aradığımda çok yoğun olduklarını ancak bayram sonrası teslim edeceklerini söylediler. Ancak 2013 Kurban Bayramı değilmiş sanırım dedikleri. Cumhuriyet Bayramı veya sonraki bayramlardan birini kastettiler sanırım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enver K.
  28 Ekim
  16:44

  Firmalar, kullanıcı şikayetlerine standart cevaplar vermek yerine, gerçekten müşteriyi hissederek, dinleyerek mağduriyetlerini giderseler kendileri açısından daha olumlu olacak görüşündeyim.

  Dün kimse dönüş yapmayınca dayanamayıp uzun süre telefonda bekleyerek çağrı merkezine ulaştım. Eksik gelen paketi mutlaka bugün ileteceklerini özürler dileyerek söz verdiler. 28 Ekim 16.44 ama gelen giden yok..

 • Enver K.
  26 Ekim
  13:28

  UPS Sessizliğe büründünüz..

  Neysa 16 gün sonra paket bugün geldi, hemen sevinmeyin bu seferde eksik geldi. iki koli halinde gönderilmiş, biri yine ortada yok.. mağduriyet üzerine mağduriyet olsun diye uğraşıyorsunuz. biraz sevindirelim kursakta kalsın gibi.

 • Enver K.
  24 Ekim
  18:20

  Merhabalar,

  Bir mail adresi iletebilirseniz referans kodunu iletmek isterim

  Hızlı cevap için teşekkürler

 • 24 Ekim
  17:39

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup,görüşmeler devam etmektedir.Tekrar irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye