08 Şubat 2016

UPS Türkiye Kargo Teslim Edilmedi!

Maltepe şubeniz, her şeyi boşvermiş bir durumda. 27.01.2016 16:43 te göndericiden alınan kargom 28.01.2016 14:05 te M. Ç. diye birine teslim ediliyor. Kargonuzu arıyorum, notere teslim ettik diyor. Noter çok yakınımda gidip soruyorum, biz öyle bir kargo teslim almadık ve M. Ç. isimli biri bünyemizde çalışmıyor diyor? Sonrasında kargonuzu tekrar arıyorum ve notere teslim etmediğini söylüyorum 'evet abi teslim etmedik ' diyor. Bu nasıl bir aymazlıktır boşvermişliktir ilgisizliktir alakasızlıktır siz söyleyin. Sonrasında arayıp diyorlar ki biz kargonuzu Maltepe'de bir ecza deposuna teslim ettik ve M. Ç. isimli kişi şu anda izinli olduğu için kargonuzu alamıyoruz? Pazartesi bakarız dediler kapattılar ve bu gün pazartesi. Halen teslim edilmedi.

Kemal 120 Okunma

Cevaplar

  • Kemal'ın Teşekkür Mesajı29 Şubat 2016

    Şikayet biriminizde çalışan Bihter Hanıma çok teşekkür ederim, insanlık hali bu tür problemler elbette olabilir lakin saha personelinizi özenle eğitmenizi öneririm. Saygılarımla.

  • UPS Türkiye Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön