06 Eylül 2016

UPS Türkiye Hasarlı Ürün Teslimi!

1zr80***** nolu kargomu kurye paketin yırtılmış ve içine sıvı akmış olduğunu görmesine rağmen alıcı adreste olmadığı bir süreç zarfında adreste bulunan 3.kişiye teslimat yapıp adresten ayrılıyor. Hasar tespiti alıcı paketi gördüğünde oluştuğundan UPS'e iletiliyor görseller ile birlikte hasar tazmin de bulunmamıza rağmen ürüne akan sıvıyı da dahil inkar ederek resimleri ve ürünün hasarlı olduğunu akan sıvı ile eridiğini görmelerine rağmen bizden kaynaklı değil diye tutanak tutulup yapılan hatanın üstü kapatılıp hasar tazmini red etmeleri ayrı bir kurumsallık dışı davranış bugüne kadar 100'lerce paket gönderimi yapıp güvendiğim bir firma olan UPS'in ilk defa hasarlı bir ürün teslim ettiğini gördük buna rağmen hatasını kabul etmemek bizi ve alıcıyı mağdur ederek içine akan madde de dahil fotoğrafları ret edip tutanak tutulması? Ne kadar kurumsal bir davranış? UPS'e yakışmadı.

Elif 217 Okunma

Cevaplar

  • Elif10 Eylül 2016

    UPS in Konu Hasarlı Ürün Tazmini olunca (Tamamen UPS in Taşıma Hatasından Kaynaklı Olmasından Dolayı) Cevap dahi vermemesi üzücü oldu.

  • UPS Türkiye Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön