Kerem A. Teşekkür Mesajı

Sorunum ürünün yenisi ile değiştirilmesi sonucu çözülmüştür. İlgililere teşekkür ederim...

UPS Türkiye Hasarlı Kargoyla İlgili Gerekli İşlemler Yapılmadı!

Kerem A. |

06/08/2013 günü araç Eleşkirt ilçesine geldi. Aradıklarında araçlarının bozuk olduğunu kargoyu benim almam gerektiğini söylediler. Gittim, alırken görevliye ürünü elektrik bulunan bir ortamda test etmem gerektiğini, ürünü hem araç başında hem evde kontrol edene kadar aracın geri dönmesi ihtimali bulunduğu için görevliyle anlaşarak ürünün kutusunu açmadan eve götürdüm. evde üründe kırık olduğunu tespit ettiğim gibi direkt görevliyi arayarak ürünü iade etmeye götürdüm.

O sırada görevliye teslim aldığım kısmın düzeltilmesini ve tutanak tutulmasını talep ettim. Yetkili zaman kaybetmemek için gerekli düzenlemeleri ben yaparım diyerek ayrıldı. Ancak öyle bir şey yapmamış. Çok amatör bir firma UPS Türkiye.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem A.
  28 Ağustos
  10:16

  Sorunum ürünün yenisi ile değiştirilmesi sonucu çözülmüştür. İlgililere teşekkür ederim...

 • 19 Ağustos
  13:14

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış olup, yanıt alınamamıştır. Mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye

 • 16 Ağustos
  18:03

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup,müsait olunmaması sebebi ile görüşme sağlanamadı. Tekrar itibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye