20 Ağustos 2016

UPS Türkiye Gönderim Sorunu.

2 kere adrese gelinip adreste kimse olmayınca ürün teslim edilmedi. Durum gönderici firma Teknosa'nın kendilerine gitmeden bir saat önce müşteri aranmalı notu iletilmemesinden kaynaklanıyor. Akabinde Teknosa, UPS Trükiye çağrı merkezine ürünün cuma günü acil olarak müşteriye bir saat önce aranarak gönderilmesini bildiren maili perşembe 16:00'da attı. Cuma ürün yine gelmeyince 2 kere farklı UPS Türkiye yetkilisi ile görüşüp, dağıtımın artık bugün yapılmayacağı ancak cumartesi 14.00'ye kadar yapılabileceği, durumun acil olduğunu sisteme yazdıklarının bilgisini aldım. Cumartesi UPS Türkiye ile görüştüğümde yine dağıtıma çıkmadığı bilgisini aldım. Perşembe göndericiden gelen maile veya cuma sisteme acil müşteri ile görüşüldü bilgisi girilmesine rağmen ancak pazartesi dağıtıma çıkarabileceklerini söylediler. Sisteme ne yazılırsa yazılsın verilen söz gerçekleşmiyor, mağduriyet giderilmiyor.

Lara 120 Okunma

Cevaplar

  • Lara'nın Teşekkür Mesajı24 Ağustos 2016

    İlginiz ve operasyonel bir hata olmuş olduğunu açıkça kabul ettiginiz, ileride başka müşterilerle de tekrarlanmaması için çalışacağınızı bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

  • UPS Türkiye Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön