Suat M. Teşekkür Mesajı

UPS Türkiye temcilcisi Esra hanıma ilgi ve alakası çok teşekkür ederim

UPS Türkiye Bir Türlü Teslim Edilemeyen Kargo!

Suat M. |

Teknosa'dan 30.09.2016 tarihinde saat 14:00'a kadar alım yapılırsa aynı gün kargo yapılacak olan kızımın alerjisi için almış olduğum elektrik süpürgesi saat 13:00'te sipariş verdim ve aynı gün Teknosa tarafından kargo edildi ancak UPS Türkiye kargoyu İstanbul'dan 1 gecede İzmir'e getirmesine rağmen 3 günde Balçova'dan Narlıdere'ye getiremedi. İnternetten sorgulama yapıldığı zaman kurye tarafından dağıtıma çıkarıldı yazmasına rağmen iki seferdir teslim edilemiyor. Ben bu kadar beceriksiz ve amatör kargo şirketi görmedim. Müşteri temsilcisini aramama ve iki defa mailden şikayet göndermeme rağmen durum bu.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suat M.
  05 Ekim
  16:59

  UPS Türkiye temcilcisi Esra hanıma ilgi ve alakası çok teşekkür ederim

 • Suat M.
  05 Ekim
  16:50

  UPS Türkiye den biraz önce Esra hanım tarafından aranarak konu ile ilgili bilgilendirme aldım. Biraz komik olacak ama UPS de birilerinin çalıştığını görmek sevinç verici inşallah bundan sonra böyle bir olay yaşamam bu arada kargoyu da kendi çabalarımla gidip teslim aldım. Yoksa bugün de gelmeyecekmiş:;)

 • Suat M.
  04 Ekim
  17:59

  Akşam saat 18:00 itibari ile ne arayan var ne soran kendim ulaşacağım tekrar kargo bugün de yok şaka gibi araçtaki kuryeye bile ulaşamıyorlar kuryeler cep telefonsuz geziyormuş müşteri temsilcisi haklısınız diyor başka bir şey demiyor iyide ben haklı olmak istemiyorum ki kargo istiyorum yani işinizi yapmanızı

 • 04 Ekim
  09:34

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye