27 Ağustos 2016

UPS Türkiye Bir Ayda Çıkmayan Tutanak!

UPS Türkiye ile bir bilgisayar firmasından gelen bilgisayarın kırık geldi ve tutanak tutulması gerektiği bilgisi verildi. Tutanak ile ilgili UPS Türkiye'yi defalarca aramama rağmen hala bir tutanak tutulmuş değil. Biraz evvel aradığımda ise UPS Mahmutbey Aktarma Merkezinin takip numarasını bilmediği bu yüzden bizi süründürdükleri bilgisini aldım. Nasıl oluyor da tam bir aydan fazla bir süredir sürekli olarak telefonla aramama rağmen bu kadar sorumsuz davranabiliyorlar. UPS Merkez Ofis Mahmutbey aktarma merkezine talimat veriyor fakat onlar takip numarasını bilmedikleri için müşteriyi ya da merkez ofisi arayıp öğrenmek yerine konuyu bir kenara bırakıyorlar müşteri de saf saf 1 aydır bekliyor.

Emrullah 227 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah 26 Eylül 2016

    Konu ile alakalı herhangi bir gelişme olmamıştır. UPS Türkiye hala tutanak tutmama konusunda ısrarcı olduğu için Asus firması da ürünü onarmadan geri göndermiştir.

  • UPS Türkiye Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön