UPS Türkiye Asus Bilgisayarımı Taşıma Esansında Kırdı.

Erkan Ö. |

Asus bilgisayarımı servise göndermek için Asus servisiyle irtibata geçtik. UPS 'e yönlendirdiler. Özel köpüklü korunaklı kutulu çok güzel kargo yaptım. Resimleri aşağı atacağım. Kargo Asus geri gönderdi ürün taşıma esnasında kırılmış hem garantisi gitti hasarlı ürün diye hem de cihaz kırık ve hasarlı. UPS ile 1.5 ay görüştük tutanak evraklar. Suçlu olarak bizi buldu ve korunaksız göndermişiz size resim atacağım görün. Zaten bu hafta savcılığa ve hukuki yollara başvuracağım. Kargo takip no... .: 1zw44r086816****.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan Ö.
  10 Ekim
  14:24

  UPS ile çalısmayın. Havalı naylon poşette notebook gönderdık. Ustunden araba mı gectı bılemıyorum. Korunaklı amblajın sol tarafı patlamıs sag tafarı hala saglam. Laptbomu kırmıslar. bızı sucluyolar korunaksız göndermısız. Laptop teknık servıslerın kullandıgı hava desteklı kalın borular gibi zarf şeklınde vede kutusuz dısardan korunaklı kutumuz nasıl basardılarsa kırdılar. Bıde bızı sucluyolar. Dava acıyoruz

 • 10 Ekim
  07:50

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye