29 Nisan 2016

UPS Türkiye Adresten Kargo Alınmaması...

Bugün 4. gün ve hala adresimde kargom kurye tarafından alınmamıştır. 4 gündür her gün müşteri hizmetlerini arayarak kargom ne zaman alınacak demekten yoruldum. Son 2 gündür bugün alınacak, akşam 21:00'a kadar alınacak şeklinde bilgi verilmesine karşılık kurye gelmemiştir. Bununla birlikte şikayet hattından bana Arifiye şubesi kapanacak o yüzden bu tip aksaklıklar yaşanmakta şekilden dönüş gelmektedir. Bir kargo firmasının şubesinin kapanması kargomun alınmamasına engel olmamalıdır. 4 günde Türkiye'nin bir ucundan kurye yollarım yine o kargoyu alırım. Kargo firmasının sorumsuzluğu eseri 4 gündür evde esir olmuş durumdayız. Kurye ha geldi ha gelecek. Kargonun gideceği firma UPS Türkiye ile anlaşmalı olmasa hemen başka kurye çağıracağım ama elden bir şey gelmiyor. Umarım bugün kargomuz alınır. (hiç umutlu değilim ama). Konu hakkında şikeyetimize cevap verecekler mi meçhul.

Serkan 146 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2016

    Firmanın konu hakkında kullandığı mazeret benim ve tüm müşterilerinin kabul etmeyeceği bir mazerettir. Ancak müşteri hizmetlerinden arama yapan Bihter Hanım'ın yakın ilgi, kibarlığı ve sağlamış olduğu çözüm için kendisine teşekkür etmek isterim. Tüm personellerinizin bu şekilde hizmet vermesini sağlasanız böyle şikayetlere gerek kalmayacaktır.

  • UPS Türkiye Temsilcisi29 Nisan 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön