28 Ocak 2014

UPS Türkiye Adrese Teslimat Yapmıyor!

UW451R6006387A4 no'lu kargom 24.01.14'den beri Kahramanmaraş UPS Türkiye şubede bekletiliyor. İlk aradığımda bulunduğum adrese salı günü dağıtımlarının olduğunu söylediler. Bugün ise yani 28.01.14 salı günü bulunduğum bölgeye Akçakoyunlu köyü mevkiine dağıtımlarının olmadığını kendimin şubeden alabileceği yada başka bir adres bildirimi yapmam gerektiğini söylüyorlar.

Soruyorum;
- Paketi alırken adrese teslim olarak alıyorsunuz (bizim oraya dağıtımımız yok demiyorsunuz)
- Sonra salı günü dağıtım yapacağız diyorsunuz
- Salı günü de dağıtımımız yok diyorsunuz.

Bütün bunlara rağmen müş. tem. özrü kabahatinden büyük, anlıyorum ama yapabileceğimiz bir şey yok! Nasıl bir çözüm üretmekse bu bir daha mı? Asla UPS Kargo!

Bilal 106 Okunma

Cevaplar

  • Bilal30 Ocak 2014

    Müşteri temsilcisi beni aradı ve problemin kendilerinden kaynaklanmadığını gönderici firma ile olan sözleşmelerinde gönderim yapılabilen noktaları yazdıklarını dolayısı ile gönderici firmanın bunu bilip ona göre gönderim yapması gerektiğini izah etti. Buna ek olarak Kahramanmaraş kargo şubesindeki çalışan kişinin, salı günü dağıtımımız var bulunduğunuz yere demesine inaen de bağlı bulunduğum ilçe nin sistemde gözükmesi nedeniyle böyle dediğini bildirdi. Neticede kargomu bana teslim etmeleri için gönderici firma ile görüşeceklerini çıkan ekstra maliyetleri gönderici firmanın ödeyeceğini kabul etmesi durumunda kargomun bana teslim edileceğini ve bu durumun sonucunuda bana bildireceklerini söyledi müşteri temsilcisi. Ama ne yazıkki geri dönüş olmadı bile bu konuda merkez müş. tem. müthiş duyarsız. Lakin Kahramanmaraş şubedeki Makbule hanım gerçekten çok uğraştı ve nihayetinde paketimi aldım. Makbule hanım a teşekkürler ama UPS e hayır.

  • Bilal28 Ocak 2014

    Müşteri temsilcisi beni aradı ve problemin kendilerinden kaynaklanmadığını gönderici firma ile olan sözleşmelerinde gönderim yapılabilen noktaları yazdıklarını dolayısı ile gönderici firmanın bunu bilip ona göre gönderim yapması gerektiğini izah etti. Buna ek olarak Kahramanmaraş kargo şubesindeki çalışan kişinin, salı günü dağıtımımız var bulunduğunuz yere demesine inaen de bağlı bulunduğum ilçe nin sistemde gözükmesi nedeniyle böyle dediğini bildirdi. Neticede kargomu bana teslim etmeleri için gönderici firma ile görüşeceklerini çıkan ekstra maliyetleri gönderici firmanın ödeyeceğini kabul etmesi durumunda kargomun bana teslim edileceğini ve bu durumun sonucunuda bana bildireceklerini söyledi müşteri temsilcisi. YIL 2014 Ankaradan'dan kargo alan UPS Kahramanmaraş / Pazarcık akçakoyunlu köyü burunucu mevkii SANKO HOLDİNG ÇİMKO ÇİMENTO FABRİKASI ve UPS buraya hizmet veremiyor. Ama ARAS ve YURTİÇİKARGO vs. hizmet veriyor. Sadece müşteri memnuniyeti adına bile pazarcığa gelen araba 15 km. daha gidip bu kargoyu teslim edebilirdi. Nihayet yolda bile insan görseniz km lerce götürürsünüz. neyse Lafı uzatmayalım şikayetim çözülmüş değil ve artık ALLAH' a havale ediyorum, bu saatten sonrada hiç önemli değil şikayeti de silebilirsiniz.Gün boyu uğraştığım vakit harcadığım kontürlerde cabası

  • UPS Türkiye Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön