UPS Türkiye 3 Gün Görmesine Rağmen Kargoyu Teslim Edemediler!

Fahrettin Ş. |

1zw44r******** gönderi kodlu kargom 25/04/2016 tarihinde çıkmasına rağmen bugün 28/04/2016 üç gün (hatta 4 gün olmak üzere) teslim edilemedi, adresim şehir merkezinde olup şubeye sadece bir buçuk km uzaklıktadır. Şubeyi arayıp bilgi almak istediğimde şube personeli ilgisiz ilgisiz konuşup haklı çıkmaya çalışmaktadır. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda oda aynı görüşte üste çıkmaya haklı olmaya çalışmaktadır, özür falan dilese bende insanım halden anlarım tamam deyip beklerim, Allah'ın takdiri derim. Bu kişilerin müşteriye yaklaşım şeklinden dolayı şikayet ediyorum, yoksa bu işin zorluklarını bende çok iyi biliyorum hatta o telefonun başındaki müşteri temsilcisinden daha çok biliyorum çünkü bende kargoculuk yaptım, bu işlerin nasıl yürüdüğünü çok iyi biliyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fahrettin Ş.
  29 Nisan
  09:23

  3 gün çıkmış ve 24 saattir şubeye gelmiş bir kargoyu şube teslim etmiyor...

 • Fahrettin Ş.
  28 Nisan
  17:33

  1zw44r046803697983 gönderi kodlu kargom 3 gündür yola çıkmasın rağmen ve bugün sabahtan dağıtıma çıkmasın rağmen teslim edilmiyor...

 • Fahrettin Ş.
  28 Nisan
  16:17

  Kargom henüz teslim edilmedi... Ve hala şube personelide mşteri hizmetleri personeli de ukala ukala konuşmaya devam ediyor... .

 • 28 Nisan
  11:41

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye