UPS Türkiye 1 Haftadır Gelmeyen Kargo!

Mert K. |

7 Nisan'da İstanbul'dan Ankara'ya gönderilen kargo 8 ve 9 Nisan'da adresime gelmiş ve beni bulamamışlar. Bahsi geçen gün ve saatlerde verdiğim adresteydim oysa ki! 13 Nisan'da kargoyla yapılan görüşme sonucunda yeniden gönderileceği söylendi. 14 Nisan'daki görüşmede 15'inde gönderileceği söylendi. Bu sabah yaptığım görüşmede ise gün içinde 18:00'e kadar geleceği belirtildi ve telefonum alındı tekrar yol tarifi için.

Son yaptığım görüşmede ise yarın geleceği söyleniyor. Bu kadar kötü ve ciddiyetsiz bir taşımacılığın eşi yok sanırım. Teşekkürler UPS Türkiye! 1 Haftada İstanbul-Ankara arasında kargoyu getiremediniz...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert K.
  22 Nisan
  11:45

  16 Nisan tarihinde kargo geldi. 9 gün sonra... Tarafıma attığınız mail ya da aramalar bir şeyi değiştirmedi. Sizin yüzünüzden işlerim çok fazla gecikti!

 • 16 Nisan
  17:47

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır.Mail olarak bilgilendirme sağlanmıştır

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye

 • 16 Nisan
  17:15

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır.Tekrar irtibata geçilecektir.

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye