20 Kasım 2014

Unnado.com Sipariş İptali Yapılmaması...

Unnado.com 'den sipariş ettiğim ürünlerin ne zaman kargolanacağı ile ilgili firma ile telefon görüşmesi yaptım. Bana depo taşınması yüzünden siparişlerin gönderiminin gecikeceği söylendi. Ürünler acil lazım olduğundan dolayı eğer gecikme yaşanacaksa iptal etmek istediğimi söyledim.

Bana bu aşamada alışverişin iptal edilemeyeceği ürünler geldikten sonra iade işlemi yapmam gerektiği söylendi. Henüz gönderilmeyen ürünlerin neden iptal edilemediğini ve "ürün geldikten sonra iade işlemi" yapın demenin süreci uzatmaktan başka ne işe yaradığını anlayamadım. Yapmış olduğum siparişlerin gönderilmeden iptal edilmesini istiyorum.

Nebahat 392 Okunma

Cevaplar

  • Nebahat24 Kasım 2014

    unnado.com bugün siparişlerimin bazılarını iptal etmiş ancak para iadesi gerçekleştirmemiş. Üstelik durumla ilgili hiçbir bilgi de verilmedi. Bunca insanı mağdur ettiler...

  • Nebahat21 Kasım 2014

    O halde lütfen ürünlerin tam olarak ne zaman kargolanacağı ile alakalı olarak kesin bir bilgi verin ve o tarihte gönderimi yapın. Aksi takdirde savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Çünkü kargolanma tarihi 20 - 22 Kasım görünüyor yani yarına kadar göndermiş olmanız gerekli.

  • Unnado.com Temsilcisi21 Kasım 2014

    Merhaba ; Müşterimize iletildiği üzere işleyiş olarak bu aşamada iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Gönderim yapıldıktan sonra kargoyu görevliden teslim alamayarak iade olarak gönderimi yapılabilir. İade tarafımıza ulaşınca işlem başlatılarak ücret iadesi sağlanacaktır. İyi günler dilerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön