Unnado.com Gelmek Bilmeyen Ürünler.

Merve Ö. |

Aldığım ürünler 26.02.2015 tarihinde kargolanacak görünüyordu. Dün baktığımda hala tedarik sürecinde yazıyordu, destek grubuna mail attım, cevap gelmedi. Bugün telefon açtım, iki saat oradan oraya yönlendirip durdular.

Neticede ulaştığım kişi de bana hala bir ürün bulunamadığı için kargolanamadığını söyledi. Kargo tarihi de veremedi. Daha önceki siparişimde de böyle oldu, siparişi ver, bekle ki gelsin, telefon aç kavga et, bir sürü baş ağrısı. Ayrıca, yaptığım siparişinde iptalini ve para iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  17:04

  Merhabalar,

  Müşterimize siparişi ile ilgili kargo ve ürün bilgisi konusunda mail yoluyla bilgi verilmiş olup, yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu tekrar belirtmek isteriz.

  İyi günler dileriz.

 • Merve Ö.
  03 Mart
  16:33

  Bilgilendirme değil, çözüm bekliyorum. Ürünler hala kargoya verilmedi, zaten ben ürünleri değil para iadesini istemiştim. Hiç umursamadılar. Kargonuz yarın verilecek diye mail geldi önce, sonra AA hayır çok yoğunuz bir iki gün sonra yollacağız dediler. Hala ses yok. Ne kadar kötü bir firmasınız.

 • 28 Şubat
  13:22

  Merhabalar,

  Müşterimize siparişi ile ilgili mail yoluyla bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan gecikmeden dolayı üzgün olduğumuzu tekrar belirtmek isteriz.

  İyi günler dileriz.