22 Mayıs 2013

Unnado.com Eksik ve Yanlış Ürün Gönderimi!

Eşim Asuman Otluoğlunun ünnado. com adlı siteden yapmış olduğu alışverişte sıkıntı yaşadık.
Nette gösterildiği gibi 2 adet ürün yerine sadece bu ürünlerden 1 tanesi adresimize yollandı. Ayrıca seçmiş olduğumuz ürün modeli yerine başka bir model adrese yollandı. Daha sonra bu sıkıntıyı dile getirdiğimizde ürünü geri alabileceklerini ancak asıl istediğimiz ürünün stoğunu olmadığını söylediler. Bu durumda ınternet te görsel bir aldatma var ve 2 ürün gösterip 1 ürün satıyorlar vede stoğu olmayan ürünün stoğu varmış gibi gösteriyorlar.

Ahmet 383 Okunma

Cevaplar

  • Unnado.com Temsilcisi28 Haziran 2013

    Merhabalar Müşterimiz ile daha önce telefonda görüşme sağlanmış olup tarafına gönderilen ürün iade alınarak ücret iadesi yapılmıştır. Kendisi ile yapılan görüşmede de belirttiğimiz üzere ürün görselinde ürünün iki farklı kullanımı olması nedeni ile iki farklı resmi yayınlanmış ve ürün detayına bir adet ürün olduğuna dair içerek belirtilmiş müşterimize de bilgi verilmiştir. Bilgilerinize.

  • Ahmet27 Haziran 2013

    Bize herhangi bir bilgilendirme yapmadınız sorunumuzu çözmediniz

  • Unnado.com Temsilcisi22 Mayıs 2013

    merhaba, müşterimiz ürünle ilgili talebini bize dün iletmiştir. Gerekli incelemeler başlatılarak kendisine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterimizin satın almış olduğu ürün Oyuncak ve yastık olarak 2 şekilde kullanılmaktadır.. Ürün görsellerinin ürünü doğru tanıtıyor olması bizler ve müşterilerimiz için çok önemlidir. Bu sebeple ürün görseli hem yastık olarak kullanılabileceğini hem de oyuncak olarak kullanılabileceğini gösterir şekilde hazırlanmıştır. Ürün içeriklerine de bu bilgiler eklenmiştir. Ürün görsel ve tanımını yapan sayfanın görüntüsünü kontrol edilebilir, ektedir. Müşterimizin üründen memnun kalmadığını dile getirdiğinde iade işlemlerini yerine getirebilmemiz için kurye yönlendirmesi yaptık ancak ürünler kuryeye bugün teslim edilmemiştir. İş modelimiz gereği stok bulundurmuyoruz ancak müşteri memnuniyeti adına değişim sürecini değerlendirmeye almaya çalışsak da gönderilen ürün eksik değildir. Ürünün iade işlemlerinin başlatılabilmesi için mng kargo ile (unnado.com ödemeli) olarak gönderim yapılabilir. Gerekli bilgilendirmeler müşterimize telefon ve e-mail olarak sağlanmıştır. Lütfen soru ya da önerileriniz için bizlerle bağlantıya geçmeye devam edin… Bilgilerinize, Unnado.com Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön