10 Mayıs 2013

Unnado.com 1 Yılda Kırılan Bebek Arabamız Elimizde Kaldı!

Unnado. com aracılığıyla satın aldığımız Neonato 001 Puset 1 yıl içinde kırıldı. TUDO İÇ ve DIŞ Tic. den yardım istedim. Kargo ücretini kendim ödeyerek kırılan Puset’imi firmaya gönderdim. Ertesi gün firma sahibi olduğunu ileten bayan beni arayarak üründe kullanım hatası var diyerek tüm suçu bana attı.

2 yaşına bile gelmemiş bebeğimi taşımakla mı kullanımda hata ettim anlayamadım. Bayan bana ürünü bizden almamışsınız diyerek işin içinden sıyrıldı. Firma yedek parçayı bile para ile yapabileceğini iletmesi beni çok şaşırttı. Unnado. com bence bundan sonra bu firma ile yapacağı anlaşmayı bir defa daha düşünsün. Olan bebeğime ve ödediğim kargo parasına oldu. Bu konuyu her yerde anlatacağım.

Sabriye 221 Okunma

Cevaplar

  • Unnado.com Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Merhabalar; Ürünün 19.03.2012 tarihinde satın alınmış olması sebebi ile yetkili servisten aldığımız bilgi doğrultusunda ürün hasarı kullanım hatasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple servis ücreti karşılığında ürün tadilatı yapılacaktır. Tedarikçi firmamıza ve müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön