Toplam çözüm sayısı
..
Üniyurt ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Üniyurt Sıcak Su Yok

2329görüntüleme
Burak
Burak 12 Kasım 2019 13:09

İzmir İYTE Üniyurt'ta 7/24 sıcak su yazıyor ama biz bir hafta inde bir kere sıcak su bulunca sevinip duşa giriyoruz. Hani bazen de suları kesiyorlar ki , sanırım soğuk suyunda önemli olduğunu anlayalım diye. Bunun dışında internette vasat durumda yani sözde günde 6 GB hakkımız var ama tüm gün kullansak maksimum 3 GB'lik yapabiliyoruz yavaşlıktan.

Üniyurt Logo
Üniyurt12 Kasım 2019 15:54

Merhabalar, Öncelikle Üniyurt' u tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için yönetim ekibimizden ilgili kişi sizinle irtibata geçecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm misafirlerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

Burak
Burak12 Kasım 2019 16:54

Sorunlarımız çözüldü buradan Alparslan abiye teşekkür ediyoruz

Burak
Burak25 Kasım 2019 00:32
Üniyurt Sıcak Su Yok

İyte’ye gelecekseniz eğer kesinlikle ama kesinlikle üniyurt’u tercih etmeyin (bunu üniyurtta kalan kime sorsanız söyleyeceğine eminim.). Daha öncesinde de şikayet yazmıştım, düzeleceği söylenmişti ama internet hızında değişen bir şey yok hatta daha da kötü oldu durum içler acısı resmen. Koskoca teknoloji enstitüsünde ve teknoloji çağında yaşıyor iken bizi internetten mahrum bırakıyorlar ki parasını fazlasıyla veriyoruz. Odada herhangi bir problem olduğunda görevlilere gidip şikayeti söylüyoruz ve en geç yarın gelecek diyorlar. Yaklaşık 1 haftayı geçti hâlâ gelecekler galiba beklemedeyiz. Bir de kayıttan önceki vaatlerden biri de 7/24 sıcak suydu ama yine maalesef ki sıcak su bazı saatlerde hatta bazı günler olmuyor. Dediğim gibi daha öncesinde de şikayet etmiştim ama elimizden başka bir şey gelmediği için bir kez daha soluğu burada alıyoruz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile