Üniyurt Peşin Ödenen Yurt Ücreti

Melek Melek21 Haziran 22:17

Yurt ücretini 2019 mart ayında peşin olarak ödedik. Okullar açıldığında odamıza geldiğimizde banyodaki sifonun bozuk olduğunu fark ederek yetkililere bildirdik. Hiçbir şekilde ilgilenilmedi oradan devamlı su aktığı için banyoda minik böcekler türedi. Mail olarak merkezlerine sorunu bildirdiğimizde iki ay sonra sorunu hallettiler. Başta vadettikleri haftada iki gün temizlikte hiçbir şekilde yapılmadı. Temizlikçi odanın ortasını alıp gidiyordu. 

Peşin ödeme yapıldığı için mecburiyetten kaldığımız odayı pandemiden dolayı 29 Mart'ta boşalttık yetkililere dilekçemizi verdik. Yüzde otuz kesinti yapılarak kalan ücretin mayıs sonu ödeneceğini söylediler. Haziran sonu gelmesine rağmen ne aradılar ne de parayı yatırdılar. Bu hafta içinde Tüketici Hakları'na başvuracağım. Kimse vaatlere kanıp kayıt yaptırmasın kayıt bittiği anda verilen vaatler unutuluyor.

Cevaplar

Üniyurt Logo Üniyurt 16 Ekim 14:57

Merhaba Melek Hanım; İade ücretiniz, dilekçenizde IBAN numarasını belirttiğiniz hesabınıza aktarılmıştır. Gecikme için özür diliyor, sağlıklı günler diliyoruz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler