Üniyurt ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Üniyurt Afyon Para İadesi

303görüntüleme
Nilgün
Nilgün 29 Kasım 2020 04:55

Bende para iadesi yapılmayan mağdur edilen Üniyurt afyonda kalan bir öğrenci olarak korona dolayısıyla ne olacağı bilinmediği için 1. Sınıf bitirdikten sonra yatay geçiş için kendi memleketime geçiş için başvurdum ve sonuç açıklanma sürecinde yurttan mesaj ve aramalar ile 2. Sınıf için ödemenizi yapın yoksa işlemler yapılacak o yolla parayı alacaklar gibi mesajlar sanki normal bir dönemdeymişiz gibi ne yapıp ettiler eğer geçişiniz olursa direkt 1. Sınıftan kalan iade şimdi ödeyeceğiniz tutar direkt hesabınıza yatırırız iyi güzel laflar ile ikna edip ödettirdiler.

Ödedik parayı 10 gün geçmeden yatay geçişim açıklandı ve memleketime geçiş yaptım para neredeyse 3 aydır yatacak aradığımda öğrenci işlerine ne muhasebeye ulaşamadım defalarca aradım sonunda açtılar derdimizi anlattık daha doğrusu benim olan parayı istedim artık aramaktan utandım neymiş yıl sonunda kapatıyorlarmış ödemeleri ondan hem okumadığım okul hem kalmadığım yurdun parasını verdim sırf laflarına güvenip yeni bir savunma ileri sürüp herkese Corona'dan dolayı verilecek paraların iadeleri ödedik bitti diyorlar.

Görülen o ki telefonda bilmeyen insana istedikleri lafı söyleyip inandırıp yanıltmayı başarıyorlar burada bakılınca sadece ben değil birçok kişi mağdur edilmiş hakkımızı aramadıkça paranın geleceği yok inşallah buradan şikayetimi görüp geri dönüş yaparlar ödediğimiz paralar gökten yağmadı zaten bir kuruma puanı parasal mevzulardan sonra verirsiniz. Böyle kötü  bir sistem görmedim elbet verilen paralar imzalar sözleşmeler elimizde daha ne kadar geç ödemeyi düşünüyorsunuz Üniyurt?

Nilgün
Nilgün29 Kasım 2020 05:05

Geçişime dair tüm evrakları dilekçemi IBAN ve geçişimin olduğu yerin ögrenci belgesine kadar yolladım umarım konu ile ilgili geri dönüş yapılıp sorun çözülür yoksa mağduriyetimizi hukuksal işlemler ile gidereceğiz

Üniyurt Logo
Üniyurt29 Kasım 2020 12:35

Merhabalar, Öncelikle Üniyurt' u tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için yönetim ekibimizden ilgili kişi sizinle irtibata geçecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm misafirlerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler