21 Mayıs 2014

Univera Bilgisayar Yazılımım Çalışmıyor

2013 yılı içerisinde satın almış olduğumuz Enroute plus, programında harita modülü diye bir parçayı tarafımıza 2750 TL + Kdv bir bedel ile satılmıştır. Ancak biz firma olarak bu uygulamanın hiç çalıştığına şahit olmadık. Şuan geldiğimiz noktada bayiniz olan barkod sanki hiçbir problem yokmuş gibi hemen bu problemi giderebileceğini söylemektedir.


Sizlere soruyorum günümüzde satın alan taraf olarak bedelini ödediğimiz bir hizmetin 1 yılı aşkın süredir giderilmeyen bir probleminin onarılmasının bize bir faydası var mıdır? Ayrıca bundan sonraki süreçte hiçbir şekilde Ünivera ürünleri ve bayisi Miya barkod ile bir iş yapılamayacağını tecrübe etmiş bulunmaktayız.

Erpat 612 Okunma

Cevaplar

  • Univera Bilgisayar Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Hizmet almanız için sizi farklı bir bayimizle görüştürecegiz. Konuyla ilgili olarak bayimiz sizi en kısa sürede arayacaktır. Saygılarımızla Univera A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Erpat21 Mayıs 2014

    biz firmamız adına artık miya barkod firmasından hiç bir hizmet almak istemiyoruz eğer başka bir çözüm ortağınız var ise bildirmenizi rica ederim.

  • Univera Bilgisayar Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetinizi, bayimiz Miya Otamasyon Ltd. yetkilisi ile görüşerek inceledik.2013 yılında satın almış olduğunuz EnRoute Plus Harita Modülü sunucunuza kurularak, size çalışır vaziyette teslim edilmiştir.Fakat kurulumdan sonra yaptığınız sunucu değişikliği nedeniyle programın yeniden kurulum ayarlarını yapmak üzere Miya Otamasyon Ltd. den hizmet almadığınız iletilmiştir. Dolayısıyla şu anda programınızın çalışmama nedeni kurulum ayarlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Uygun olduğunuzda Miya Otamasyon Ltd ile görüşüp destek hizmeti alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla Univera A..Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön