Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Unishop ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Unishop Uni Shop Davet Kodu İsteği

776
Selda
Selda 21 Ekim 2022 23:23

Unishop uygulamasına üye olmak için davet kodu istiyorum bir sağlık çalışanı (doktor) olduğum için kampanyalardan faydalanmak istiyorum. Sağlık çalışanı arkadaşlarım üye olmuşlar. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için Teşekkür ederim.

Unishop Logo
Unishop22 Ekim 2022 00:31

Benzer Şikayetler

profile
262
25 Ocak

Unishop Unilever Sağlık Çalışanı Davet Kodu

Üye olup alışveriş yapmak istiyorum ama davet kodu olmadan üye olamıyorum. Sağlık çalışanı Davet kodu istiyorum destek bekliyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz. Acil destek bekliyorum acil destek lütfen kod verir misiniz? Sağlık çalışanı davet kodu gönderebilir misiniz

profile
183
24 Ekim 2022
profile
Yusuf'un Teşekkür Mesajı

“İlginize teşekkür ederim”

Unishop Sağlık Çalışanları Üyeliği

Merhabalar https://www.unishopturkiye.com/ adresine üye olmak istiyorum sağlık çalışanıyım ancak davet kodu istiyor. Rica etsem bana davet kodu iletir...

profile
308
12 Ekim 2022

Unishop Sağlık Çalışanı Üyelik

Sağlık Çalışanı kampanyasının devam edip etmediği hakkında bilgim yok bilgi alabileceğim bir yerde göremedim. Sağlık çalışanıyım uni shop a üye olmak istiyorum ama olamıyorum özel şirket gibi davet kodu istiyor site. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

profile
334
06 Ekim 2022

Unishop Kod Almak İstiyorum

Merhabalar https://www.unishopturkiye.com/ adresine üye olmak istiyorum sağlık çalışanıyım ancak davet kodu istiyor. Rica etsem bana davet kodu iletir misiniz mail adresim n**********@saglik.com.tr Bana davet kodu iletirseniz çok memnun olurum. İyi günler.

profile
495
02 Ekim 2022

Unishop Üyeliği İçin Davetiye Kodu Almak

Merhabalar https://www.unishopturkiye.com/ adresine üye olmak istiyorum sağlık çalışanıyım ancak davet kodu istiyor. Rica etsem bana davet kodu iletir misiniz mail adresim m********@gmail.com Bana davet kodu iletirseniz çok memnun olurum. İyi günler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .