Unishop ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Unishop Kod Almak İstiyorum

334
Nuray
Nuray 06 Ekim 2022 21:28

Merhabalar https://www.unishopturkiye.com/ adresine üye olmak istiyorum sağlık çalışanıyım ancak davet kodu istiyor. Rica etsem bana davet kodu iletir misiniz mail adresim n**********@saglik.com.tr Bana davet kodu iletirseniz çok memnun olurum. İyi günler.

Unishop Logo
Unishop07 Ekim 2022 13:55

Benzer Şikayetler

profile
262
25 Ocak

Unishop Unilever Sağlık Çalışanı Davet Kodu

Üye olup alışveriş yapmak istiyorum ama davet kodu olmadan üye olamıyorum. Sağlık çalışanı Davet kodu istiyorum destek bekliyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz. Acil destek bekliyorum acil destek lütfen kod verir misiniz? Sağlık çalışanı davet kodu gönderebilir misiniz

profile
407
16 Ocak

Unilever Unishop Davet Kodu Sorunu

Siteye üye olmak ve alışveriş yapmak istedim, ama siteye üye olamadım, onay kodu geldi telefonuma fakat giriş davet kodu veya sicil kodu istiyor. Onu yazmayınca da üyeliği kabul etmedi. Üye olmak istiyorum. Dönüş yapılmasını rica ediyorum Sağlık çalışanı olarak da gidilebilecek bir bölüm konulmamış.

profile
195
26 Ekim 2022

Unishop Üye Olurken Davet Kodu İstiyor

Unishopa arkadaşımın tavsiyesiyle üye oldum sağlık çalışanıyım fakat davet kodu istiyor ve davet kodu olmadan da kaydımı tamamlayamıyorum alışveriş yapmak istiyorum rica etsem k**********@hotmail.com adresime davet kodunu iletip sorunumu çözer misiniz?

Unishop Üye Olurken Davet Kodu İstiyor
profile
142
25 Ekim 2022

Unishop Davet Kodu Gönderilmesi

Unishop uygulamasına üye olmak için davet kodu istiyorum bir sağlık çalışanı olduğum için genel olarak İnternetten alışveriş yapıyorum kampanyalardan faydalanmak istiyorum gereğini yapmanızı rica ediyorum gulhazal12 @gmail.com Dönüş yapmanızı bekliyorum. Teşekkürler

profile
776
21 Ekim 2022

Unishop Uni Shop Davet Kodu İsteği

Unishop uygulamasına üye olmak için davet kodu istiyorum bir sağlık çalışanı (doktor) olduğum için kampanyalardan faydalanmak istiyorum. Sağlık çalışanı arkadaşlarım üye olmuşlar. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için Teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .