Unishop Davet Kodu Almak

122 Şikayet
profile
47
16 Aralık 2022

Merhaba Unishop a üye olup alışveriş yapmak istiyorum fakat davet kodu veya sicil no istiyor bir türlü üye olamadım bu konuda acil olarak yardımcı olmanızı istiyorum. Lütfen kısa sürede dönüş yapar mısınız iyi çalışmalar diliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum

profile
29
30 Kasım 2022

Kayıt olmak için uğraşıyorum ama davet kodunu nasıl alacağımı bulamadım. Herhangi bir yere ayrıca üye olmak mı gerekiyor. Mağazanızdan faydalanmak istiyorum. Diğer mağazalar gibi kolayca kayıt yapamama sebebi nedir acaba. Yardımcı olur musunuz lütfen. Teşekkürler

profile
61
24 Kasım 2022

Davet kodu almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim sistemden giriş yaptım ama davet kodu olmadan giriş sayfasına yönlendirme yapılamıyor şimdiden ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim kolay gelsin ® hızlı dönüş yaparsanız sevinirim sağlıklı günler.

profile
56
11 Kasım 2022

İyi akşamlar ben unishoptan alışveriş ve kampanyalardan faydalanmak istiyorum davet kodu almak için ne yapmalıyım sizlerden davet kodu göndermenizi rica ve arz ediyorum kolay geldin iyi çalışmalar şimdiden teşekkürler... o****************@gmail.com bekliyorum.

profile
259
07 Kasım 2022

Unishop davet kodu almak istiyorum fakat bir türlü beceremedim. Arkadaşım tavsiye etti avantajlarından indirimlerinden ama bir türlü beceremedim arkadaşım davet göndermek istedi onu da bir türlü yapamadık 1 haftadır uğraşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

profile
289
07 Kasım 2022

Merhaba unishopa üye olmak istiyorum ama davet kodu istiyor ve üyeliğimi kabul etmiyor yardımcı olabilir misiniz güzel indirim ve avantajlardan faydalanmak istiyorum ama kolay kolay kod bulunmuyor nasıl alabileceğimi açıklar mısınız şimdiden teşekkür ederim.

profile
127
31 Ekim 2022

Giriş yapıyorum ama davet kodu istiyor alışveriş ve kampanyalardan yararlanmak için davet kodu istiyor davet kodu almak için ne yapmalıyım ya da sizlerden davet kodu talep ediyorum Davet kodu alabilir miyim teşekkürler kolay gelsin iyi çalışmalar,...

profile
Meryem'in Teşekkür Mesajı

“Teşekkürler”

Meryem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
95
18 Eylül 2022

Merhaba Unishop davet kodu almak istiyorum. Unishopun kendi sayfasından iletişime geçtim başvurdum mail de attım aranıp ya da mail olarak da hala geri dönüş olmadı bununla ilgili yardımcı olur. musunuz. Bir an önce giriş yapmak istiyorum. Davet kodunu bir an önce tarafıma bildirilmesini istiyorum

profile
174
17 Eylül 2022

Unishop uygulamanızı indirdim üyelik oluşturmak istiyorum fakat davet kodu istiyor. Hali hazırda Davet kodum olmadığı için üyeliğimi tamamlayamıyorum. Çevremde davet kodu verebilecek kimse de yok. Üyeliğimi tamamlayabilmem için davet kodu göndermenizi rica ediyorum.

profile
166
17 Eylül 2022

Merhaba, Unishop da üyelik oluşturmak istiyorum fakat davet kodu istiyor. Davet kodum olmadığı için üyeliğimi tamamlayamıyorum. Üyeliğimi tamamlayabilmem için tarafıma dönüş sağlayabilir misiniz. Konu ile ilgili en kısa sürede sizden dönüş bekliyorum.

profile
140
07 Eylül 2022

Unishop kayıt olacağım davet kodu istiyor. Davet kodu olmadan kayıt yapamıyorum rica etsem [email protected] adresine davet kodu yollar mısınız. İşimizi neden bu kadar zorlaştırıyorsunuz anlaşmış değilim. Şikayetimi görürsünüz. Umarım yardımcı olabilirsiniz iyi günler.

profile
510
31 Ağustos 2022

Merhabalar, Unishop'a üye olmak ve alışveriş yapmak istiyorum ancak ne yazık ki davet kodu olmadan üye olamıyorum. Eğer mümkünse sizden, '*************@gmail.com'' olan mail adresime, davet kodu iletmenizi rica edebilir miyim? Konu ile ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum.

profile
222
29 Ağustos 2022

Merhabalar alışveriş yapmak için Unishop.com.tr ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorum. Üye olmak ve Davet kodu almak istiyorum lütfen. Yardımcı olur musunuz. E posta adresim: Ta*******@gmail.com Davet kodu gönderirseniz memnun olurum. Teşekkür ederim.

profile
212
28 Ağustos 2022

Unishop'a üye olmak istiyorum davet kodum olmadığı için üye olamıyorum. Kampanyalarınızdan yararlanmayı çok istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz? i*********@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

profile
201
27 Ağustos 2022

Merhaba Unishop çalışanları davet kodu almak istiyorum. Yardımcı olur. musunuz. İndirimli ürünlerden bende faydalanmak istiyorum. S************@gmail.com mail adresinden ulaşırsanız sevinirim. Üye olabilmek için davet kodu gerekli bir arkadaşım dan duydum. Bende üye olmak istiyorum

profile
418
26 Ağustos 2022

Unishop'a üye olmak istiyorum davet kodum olmadığı için üye olamıyorum. Kampanyalarınızdan yararlanmayı çok istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz? i********@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

profile
461
21 Ağustos 2022

Unishop Türkiye'ye kayıt olmak istiyorum. Ama üye olamıyorum. Sistem davet kodu istiyor. Davet kodunu nereden alacağımı bulamadım. Arkadaşımın tavsiyesiyle başvuruyorum z******@icloud.com e mail adresime bilgilendirme ve davet kodunun gönderilmesini istiyorum.

profile
268
15 Ağustos 2022

Kampanyalardan faydalanmak için Unishop indirdim fakat davet kodu istiyor e***********@gmail.com adresimden bana ulaşarak davet kodu verebilir misiniz? Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop Unishop

profile
278
15 Ağustos 2022

Merhabalar öneri üzerine Unishop uygulamasını indirip üyelik oluşturup alışveriş yapmak istiyorum... Ancak davet kodu istediği için üyelik işlemlerimi tamamlayamıyorum. Davet kodu gönderebilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum... İyi günler diliyorum...