22 Şubat 2013

Unilever Omo Toz Deterjan!

Her zaman kullanmakta olduğumuz omo sıvı deterjanla beraber 3 kg omo matik toz deterjan aldık ve toz deterjandan hiç memnun kalmadık. Ünilever sitesinden ürünle ilgili memnuniyetsizliğimizi bildiren mail attım. 444 25 19 Müşteri hizmetlerinden arandım ve işte ürün elinizde olsaydı inceletmek üzere alırdık, deterjanın neyinden memnun kalmadınız gibi bir sürü sorulara muhattap oldum.

Ünileverin müşteri memnuniyetini hiçe sayan ve sorununu çözmek yerine daha da zorlaştıran bi yaklaşımı var. Özellikle bundan sonra kullanmakta olduğumuz ünilever ürünlerinden olan omo ve yumosu ve tüm ünilever markalı ürünleri kesinlikle almam ve kullanmam.

Yasin 1.221 Okunma

Cevaplar

  • Yasin23 Şubat 2013

    İlgi ve göstermiş olduğunuz hassasiyette aynı şu an verilen cevap gibi yetersiz ve iletişimde ne kadar gerilerde kaldığınızın bi göstergesi...Ben hiçbir şekilde unilever müşteri hattını aramadım sadece unilever sitesinden şikayet maili attım ve müşteri hattından şikayetimle ilgili siz beni aradınız..Zaten arayacak olsam sitenizden mail atmazdım...Hiçbir zaman bundan sonra unilever ve unilever markalı ürünleri almam kullanmam ve kimselerede tavsiye etmem..

  • Omo Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sn. Yetkili, Tüketicimizin web sitenizde yer alan şikayetine ilişkin yaptığımız kontrol sonucunda; tüketicimizin 20 Şubat 2013 tarihinde Unilever Tüketici Hattı’nı arayarak ürünümüzün performansından şikayetçi olduğunu, tüketicimize şikayet prosedürümüz hakkında bilgi verdiğimizi, ürünün tamamen tüketilmiş olması nedeniyle şikayet konusu ürünü ve şahit ürünü inceleme fırsatımızın olmadığını kendisine anlattığımızı bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

  • Omo Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön