21 Mart 2013

Unilever Omo Kadınlar Kulübü Hediye Alamıyorum!

Face üzerinden Omo kadınlar kulübüne aylardır katılım yapıyorum ve kulübe destek veriyorum. omo ürünlerini ayrıca çok merak ediyoruz daha önce hiç kullanmadığımızdan ürünleri bilmiyoruz. uzun süredir faceden omo kadınlar kulübüne girip günlük puan toplayıp hediye paketi kazanmak istiyordum fakat her ay da puanlarım yeterli olmasına karşılık hediye paketini alamadım stokta kalmadı.

Yani öyle büyük hediyelerden istemiyorum hediye paketi kazansam yeterliydi çünkü Omo'yu kullanıp denemek ve bundan sonraki alışverişlerimizde omo ürünlerini almak istiyoruz. bugün anladım ki omo kadınlar kulübü her ay aynı üyelerine hediye paketi veriyormuş. benimle bu konuyla ilgili irtibata geçilmesini rica ediyorum.

Talha 191 Okunma

Cevaplar

  • Omo Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön