Unilever Omo Deterjandan Memnun Değilim!

Hayat Ş. |

3 yıldır Omo'nun sıvı deterjanını kullanıyorum. Hiç bir lekeyi çıkartmıyor.Çok fazla pahalıya alıyorum.Bu paraya daha çok deterjan alabilirim. Nedenini öğrenmek istiyorum. Çok ucuz paraya değişik marka deterjanlar var.Kullananlar da çok memnun.Bundan sonra Omo'yu kullanmayacağım.

Etiketler :

Temizleme Gücü - Kalitesi Ürün Fiyatı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayat Ş.
  11 Eylül
  19:45

  evime kadar gelip ilgilenen arkadaşa cok teşekkür ediyorum hiç beklemiyordum böyle bir ilgi

 • Hayat Ş.
  11 Eylül
  19:43

  omo sıvı deterjandan memnun kalmadım yıllardır kullanıyordum.omonun toz deterjanını kullanmaya başladım sonuç süper yer açısından sıvı deterjanı tercih etmiştim ama yanılmışım.

 • 19 Haziran
  15:59

  Değerli tüketicimiz,

  Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz.

  İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz.

  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.

  Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19
  www.unilever.com.tr