Unilever Konuşma Kampanyası Yüklenmedi!

Dogan G. |

Yaklaşık olarak 15 gün önce ikili Clear şampuan aldım. Paketin üzerin de şifreyi kazıyıp gönderirsek 50 TL yada 125 dk konuşma kazanacağımız yazıyordu. Bende kurumsal ve ciddi bir firma olduğunu sandığım Clear şampuana inanarak aldım.

Şifreyi mesaj attım daha sonra bana bir telefon geldi 50 TL kazandığımı ve bana bir mesaj geleceğini mesaj geldikten sonrada 50 TL aktif olacağını söylediler ama yaklaşık 15 gün oldu mesaj falan gelmedi galiba yanıltıl. Ne mesaj geldi nede bir açıklama.

Etiketler :

Kampanya - Çekiliş - Puan

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  14:55

  Değerli tüketicimiz,

  Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz.

  İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz.

  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.

  Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19
  www.unilever.com.tr