03 Mayıs 2014

Unilever İşletmesi Çok ama Çok Kötü.

Alsancak deniz marketin işletme sahibiyim. 1300 tl lık dondurma siparişi verdim. Bana ertesi gün mal ve dolabım geldi ama gelen dolapta kapak yok denecek kadar çok kötüydü. Yağmurda yağınca dolabın içi suyla doldu. Malların hepsi zay oldu. Ben bunu yetkili arkadaşlara ilettim dolabın kapağı 1 ay sonra değiştirdiler zay olan mallarımıda 2 ay sonra aldılar.

Bu arada ben dondurma satışı yapamadım iade olan mallarımı istedim. Algida firması bana 200 tl lık iade dönüşü yapmak istedi ama benim 500 tl den daha fazla iade malım vardı. Şimdi bu durumda benim ne yapmam lazım dolaplarını satıp benim zararımı mı çıkartım yoksa dolaplarını veriyim mi?

Murat 752 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi04 Mayıs 2014

    Değerli müşterimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön