21 Şubat 2013

Unilever ilgilenmeme

Kocaeli İzmit erenler mah. turan güneş ** adresinde ekomini market işletmecisiyim benim bölgeme bakan Algida dondurma ile ilgili plesiyer **bey ve onun şefi **bey bulunmakta şikayetim şudur ki, bayilerle ilgilenmemeleri geçen sene yaz günü müşterimiz çok ilgilenemiyoruz diye bahaneleri vardı.

Ancak kış ayı olmasına rağmen ve dolabınızı ve malınızı 1 ay önceden almama rağmen hala çok ilgisizler. biten bi ürünüm var ve 2 haftadır telefonla istememe rağmen hala gelmiş değil. bu arada rut günlerinde gelmemesi konusunu atladım.

Telefon etmeme rağmen bu durumu yaşıyorum ve her konuda bu sıkıntı yaşanıyor sizden ricam adınıza yakışır bu firmaya bu bölgeye çeki düzen vermeniz. en kısa zamanda dönüş yapmanızdır.

Mehmet 264 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön