13 Mayıs 2013

Unilever Hediye ürünü Para İle Satan Bayii!

03 mayısta Arifiye Mah.Köbrübaşı Cad.Eskişehirde bulunan Kumru Büfeden İn Love ürününüzden 2 tane aldım.Fiyatı 1.5 liradan 3 tl istedi.Ama kapakları vereceksiniz dedi.Bizde kapakları vererek 3 liraya 2 tane im love ürünü aldık.Ertesi günü TV kampayanya duydum. Meğerse bedavası varmış. 05 mayısta tekrar büfeye gittim. Dondurmalarda kampanya olduğunu söyledim.

Büfe sahibine fiyat farkını vereyim.Hediye dondurma hakkımı istiyorum dedim.Bayi bizde hediyeler yok ucuza satıyoruz dedi. Ama bizim üstümüzden 1.5 tl para kazandı.4.5 liraya 4 tane dondurma alacaktım Bayii İn Love 1.5 tl diye kocaman dolabın üstüne yazmış. Bu duruma Algida nasıl müsaade ediyor acaba? 1.5 lirayı helal etmiyorum.

M.aykut 174 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön