08 Nisan 2013

Unilever Hediye Kazanamıyorum!

Omo kadınlar klübüne 2 aydır giriyorum puan topluyorum ve hergün girip omo kadınlar klübüne destek olup puan topluyorum. Puan topladıkça orada bulunan hediyeleri almak istiyorum ama bugün anladım ki hergün boşuna giriyormuşum. Yani gözüm öyle yüksek hediyelerde de yok sadece omo hediye paketini kazansam puanlarımla hediye paketini alsam yeterli. Çünkü daha öncesinde omo ürünlerini kullanmadım merak ediyorum.

Marketlerde indirimli ürünlerini görüyorum fakat daha önce kullanmadığımdan alamıyorum. Hediye paketini kazanıp ürünleri denemek çok istedim. Fakat bugün anladım ki her ay aynı kişilere hediye paketi veriliyormuş. Benimle bu konuyla ilgili irtibata geçmenizi rica ediyorum.

Talha 253 Okunma

Cevaplar

  • Omo Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli tüketicimiz, Öncelikle OMO markamıza ve kampanyalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kampanyamıza yoğun bir ilgi olduğunu, tüm tüketicilerimize eşit yaklaşma ilkemiz doğrultusunda sayfamızdan hediyelerin hakkaniyetle dağıtıldığını ve sayfamızı takip etmeye devam etmenizi bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön