Ertuğrul S. Teşekkür Mesajı

sorun düzeltildi

Unilever Haz Peşinde Yarışması Hediye Kodu Vermiyor.

Ertuğrul S. |

İki üç gündür Magnum Türkiye'nin geliştirdiği ''Magnum Haz Peşinde'' oyununu oynuyorum . Hediyeyi kazanmama rağmen Facebook bağlan dediğimde ''Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar oynayın'' diyor . Kaç defa oynamama rağmen bir türlü kazandığım kodu alamıyorum. Oyunda bazende hiç hediye çıkmıyor. Capslerini aldım size atıyorum . Bu kadar da olmaz o kadar emek veriyoruz verilecek dondurma sonuçta.

Facebook sayfasına da yazdım, gerekli aksiyonları alıyoruz diyorlar. Sonuç ortada. Bazı arkadaşlarda kazanmış reklam yapılıyor güzel hoşta biraz daha dikkat edilsin. Ayrıca hediye kodumu da isterim. Sorun sizle alakalı, bizimle alakalı değil. Mağduriyetimizin giderilmesi gerekli.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya - Çekiliş - Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul S.
  02 Mayıs
  20:59

  sorun düzeltildi

 • 29 Nisan
  14:20

  Değerli tüketicimiz,

  Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz.

  İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz.

  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.

  Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19
  www.unilever.com.tr