25 Ağustos 2014

Unilever Gerçek Dışı Bilgilendirme Yapıyor.

Ben bir park işletmecisiyim. Parkım 12.000 m2 lik alanda kurulmuş güzel bir parktır. Algida dondurmalarını 3 yıldır satmaktayım ancak parkımda Algida ürünlerine ait tek bir şemsiye yoktur. Görevli kişilere bunu defalarca hatırlattım. Tamam dediler 2 gün dediler ve 3 yıldır böyle oyaladılar.

Yani Algida'nın mallarını satıyoruz ancak istediğimiz sadece onların reklamını taşıyan malzeme onuda vermiyorlar. Birde bugünlerde gelen dondurmalar son kullanma tarihi geçmiş veya tadı bozulmuş dondurmalar. Bunun içinde uyardım yine tamam dediler ama yine bir icraat yok Cirolarımıza baktığınızda göreceksiniz ki bölgeye göre çok iyi bir satış rakamımız var. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Muhammed 2.226 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Değerli müşterimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön