28 Mayıs 2013

Unilever Dondurmadan Hediye Çıkmıyor!

Size telefonlarla da ulaşamıyorum.Algıda toystick dondurmanızdan oğlum özellikle oyuncak için istiyor, bende alıyorum. fakat bu 4. oldu henüz oyuncak çıkmadı, arkadaşlarımla beraberde aldık, şans mıdır bilmem onlarınkinden oyuncak çıkıyor. pakette her pakette oyuncak yazıyor, ama yok.

Oğluma (bana) , oyuncak değil amaç, çocuğun içini açtığında oyuncak beklentisini gidermek için, oyuncaklı dondurmanızı nasıl olur bilmem ama bir şekilde bize ulaştırmanızı istiyorum. yenisine para vermek istemiyorum, ya çıkmazsa. en kısa zamanda sizden telefon bekliyoruz. ayrıca insanları oyalamak için, açtığınız müşteri hizmetleri iletişim numaranızı lütfen ambalajlarınızdan silin.

İnci 140 Okunma

Cevaplar

  • İnci 28 Ocak 2014

    gayet kibar ve açııklayııcıı bir şşekilde şikayetime cevap verdiler.

  • Algida Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön