12 Nisan 2013

Unilever Dondurma Değil Buz Parçası Yedik!

11. 04. 2013 iş dönüşü dondurma almak istedim misafirlerim gelecekti. Marketten aldım, yemekten sonra servis yaparken farkettim kitir kitir buz sesleri geldi. Neyse dönmüş olduğu için zaman geçince açılır dedim. Herkese servis ettim, misafirlerime resmen rezil oldum. benim bildiğim dondurma yumuşak, ağızda eriyen bir şey olur ama bu kitir kitir oldu ağzım soğuktan kavruldu resmen.

Misafirlerim de rahatsız oldu tabağında bırakanlar oldu, nasıl utandım anlatamam. . sezonu açalım dondurma alalım dedim rezil oldum. artık bozuk muydu neydi bilmiyorum. geçen yıl da böyle bir şey olmuştu paketinde farklı gramaj yazıyordu bu kezde böyle bir şey. erimeyeceğini bilsem geri göndereceğim kargoyla. ( Algıda 2 LT)

Gözde 86 Okunma

Cevaplar

  • Gözde 20 Nisan 2013

    sonuc ?

  • Algida Temsilcisi14 Nisan 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön