03 Haziran 2013

Unilever Cornetto Kapağına Bedava Dondurma Alamıyoruz.!

Algida Cornetto kampanyasından elimizde 5-6 tane kapak birikti. Anlaşmalı kuruyemiş bayisine kapakları götürdüğümüzde 5 tane birden veremem en fazla 1 tane veririm deyip geri çevirdi. Bu nasıl bir kampanyadır?Aynı bayi bir kerede kampanyalı dondurmalardan 10 larca istediğimizde, en fazla 1 tane satabilirim demiyor her nedense.

Kapakla alınan dondurmalardan bu bayiler zarar mı ediyor, işlerine mi gelmiyor anlamıyorum. Altı üstü 1 liralık dondurma için 40 takla atıyorlar. Madem bu kampanyadan bu kadar muzdaripler, katılmasınlar kampanyaya. Böyle bayilerle çalışarak hem müşteri kaybediyorsunuz hem de markanızın prestijini lekeliyorsunuz.

Onur 175 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön