Unilever Algida Cornetto Disc'in Kokusu Rahatsız Etti.

Cansu S. |

İzmir'de ikamet etmekteyim ve marketten aldığım birkaç tane Cornnetto Disc ürününüzün içerisindeki karamelden kötü denilecek şekilde bir koku aldım. Ağzımda sadece bir tanesinde değil bir kaç tanesinde de bu sorunla karşılaştım ve bütün gün boyunca midemi rahatsız etti. Tam olarak yiyemesem de kokuyu aldıktan sonra çok fazla rahatsızlık verdi. Bu durumdan şikayetçiyim, çünkü yıllardır Algıda'dan başka bir marka tercih etmedim ve bu şekilde sorunlarla karşılaşmaya devam edersem ben ve çevrem sanırım başka bir marka tercih edeceğiz.

Etiketler :

Tad - Koku - Kıvam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  10:57

  Değerli tüketicimiz,

  Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz.

  İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz.

  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.

  Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19
  www.unilever.com.tr