29 Haziran 2017

Unico Sigorta Yurt Dışında Hiçbir Şey Kapsamaz Öyle Diyorlar

Yunanistan'da kaza yaptım. Yurtdışı kasko zeylnamesi yaptırdığım halde Unico Sigorta beni yardımsız bıraktı. Yurt dışında hiçbir şey kapsamaz öyle diyorlar. Bu kadar iş bilmezlik olmaz. Şimdi kendi aracımı kendim kiralıyorum, kendi çekicimi kendim buluyorum, ama çatır çatır ödeyeceksiniz tüm masraflarımı. Hizmet vermeyecekseniz niye poliçe satıyorsunuz? Görüşmelerimin sesli kayıtları mevcut. Mahkemede görüşeceğiz.

Emin 1.155 Okunma

Cevaplar

  • Emin05 Ekim 2017

    30479363/1 numaralı policemle ilgili mağdur etmeye devam ediyorsunuz. Kaza tutanağının niter onaylı yeminli tercümesini istediniz gönderdim. Personelinizin dosyanız burada kaybolabilir ikazıyla zarfa büyük karakterlerle hasar dosya numaramı plakamı ve adımı yazdım üzerine de hasar birimi diye ekledim gönderdim. Haftalar geçti ve nihayet dün eksik evrak diye bir SMS aldım. Gönderdiğim evrakı kaybetmişsiniz. Ben şimdi aynı evrakı nereden bulup gönderebilirim. 150 TL para ödendi o evraka. Firmanızda işini düzgün yapan hiç mi personeliniz yok. Evrakımı bulun ve ödememi yapın lütfen.

  • Emin28 Temmuz 2017

    2 gündür ikame araç talep ettiğim halde kayıt aldık biz sizi arayacağız deyip aramıyorlar. Demek yolda belde kalsak mahvolduk. Bu kadar umursamazlık olmaz. Dün saat 15.00'de aradım dönüş yapmadılar. Akşam tekrar aradım Mesai saatleri dışında tedarikçilerimiz kapalı yarın bakalım dediler. Bugün tekrar aradım yeniden kayıt oluşturdular ve eski kayıttan haberleri yok. Acil aratıyorum sizi dediler hala arayan soran yok. Daha kaç gün oyalayacaksınız merak ediyorum. Anlaşmalı servis 3 haftadır aracımı çağırmadı. Nihayet aramamdan bıkıp arabayı servise bıraktırdım. Bu sefer de ikame araç için 2 gündür bekliyorum. Daha ne kadar mağdur etmeyi düşünüyorsunuz yurt dışında yaşattıklarınızdan sonra. Lütfen işinizi düzgün yapın ya da işini düzgün yapmayan personel varsa gönderin gitsin. İnsanları bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok. Önce ikame aracımı sonra 3 gün ilave istiyorum ikame araç süresine.

  • Unico Sigorta Temsilcisi30 Haziran 2017

    Sayın E; Şikayetiniz incelenmiştir. Genel merkezimiz tarafından kayıtlı numaranıza ulaşım sağlanak bilgi aktarıldı. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Unico Sigorta 30.06.2017

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön