26 Nisan 2017
Yorum Yap
#8307979

Unico Sigorta Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum!

Unico Sigorta şirketine 13/04/2017 tarihinde akşam aracımı park ettikten sonra sabah aracımın başına geldiğimde aracımın sol ön tarafından çarpılmış olduğunu gördüm. Daha sonra fotoğraflarını çekip servise baş vurdum. Serviste gerekli işlemler yapıldıktan sonra Unico kasko şirketine bildirdim. 15/04/2017 tarihinde servisim tarafından arandım ve Unico kasko şirketi tarafından aracımın hasar onarımının durdurulduğunu söylediler.


Sebebini sorduğumda verdiğim beyan çıkan hasar kaydıyla uyuşmadığı yüzünden aracımın hasar kaydı araştırılmaya alındığı bildirildi. Defelarca Unico kasko şirketini aramama rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunamadı. Arma sigorta şirketi ile Unico kasko şirketi sürekli olarak benim onları aramama rağmen bir türlü çözüm üretemediler ve ben bu durumdan çok rahatsız ve mağdur oldum. Benim bu mağduriyetimin bir an önce giderilmesini bir müşteri olarak istiyorum.

İksan 1.547 Okunma

Cevaplar

  • Unico Sigorta Temsilcisi28 Nisan 2017

    Sayın İ; Şikayetiniz incelenmiştir. Genel merkezimiz tarafından kayıtlı numaranıza ulaşılarak detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Unico Sigorta 28.04.2017

  • İksan26 Nisan 2017

    Ben bu kadar mağdur olacağımı düşünmediğimden ikami araç talebinde dahi bulunmadım. Fakat 13 iş günüdür bana herhangi bir dönüş olmadı. Sizin sorumsuzluğunuzdan ve yahut da bu kadar rahat olmanızdan dolayı ben ve ailem mağdur olduk. Çünkü çocuğumu okula bırakamadım kendimde işime gidebilmek için toplu araç kullanmak zorunda kaldım. Bu da bana oldukça sıkıntı ve problem oldu. Neden ben Unico kasko şirketinin rahatlığından dolayı ve sorumsuzluğundan dolayı bu sıkıntıları yaşamak durumundamıydım. Artık yaşadığım bu olaydan sonra hakkımı tüm yasal yollardan arayacağımı ve şikayette bulunacağımı ve bu işin peşini bırakmıyacağımı size temin ederim. Bundan sonrada Unico kasko şirketini kimseye önermiyeceğim herkese bu denli sorumsuzluğunuzu ve rahatlığınızı anlatacağım ve kendimde asla bir daha çalismiyacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler